Novinky na webu

Delší dobu jsem na tomto webu nic neměnil. Bylo to způsobeno mojí zaneprázdněností. Systém jakým se musel zadávat nový obsah byl zdlouhavý, a proto jsem čekal na chvíli kdy mi moje časové možnosti dovolí přepracovat jádro webu.

I když jako návštěvníci webu nevidíte téměř žádné změny po grafické stránce i tak se rozšířila možnost přehlednosti článků, ke kterým se proklikáte přes levé menu. Pokud si článek zobrazíte je možné si ho přímo uložit do svého počítače jako *.pdf soubor, který je možné otevřít např. pomocí Adobe Reader dostupného na http://get.adobe.com/…er/download/. Ale pozor bohužel se mi nepodařilo toto zprovoznit pod prohlížečem Internet Explorer, pokud budete chtít tuto vlastnost využít zkuste sáhnout po prohlížeči www.opera.com, www.mozilla.com nebo www.google.com/chrome.

Další změnou je možnost přidávat inzeráty bez čekání na schválení a určovat dobu platnosti inzerátu po jejímž uplynutí se inzerát smaže. Všechny odkazy jak zde byly jsou nově přidány a aktualizovány. Byly doplněny automatické náhledy webu. Pokud budete mít zájem umístit odkaz na Váš web není nic jednoduššího.

S čímkoliv se na mě můžete obrátit na mailu kaktusy@kaktusy.unas.cz.

Na závěr přidávám foto Brasilicactus haselbergii, který mi každý rok vykvétá časně z jara, fotka je 10.2.2011.

Už nyní se můžeme těšit na jaro.


[Uložit článek jako *.pdf]

Komentáře(0)

Zatím žádné komentáře!

Napsat komentář (Volitelně)